Sweter cardigan jesienny – opis został udostępniony

Zima i robótki

Dzisiaj będzie króciutko.

Zima za pasem, choć śniegu jeszcze nie widziałam. Boże Narodzenie tuż tuż. Sztuczna choinka czeka w piwnicy (ech, a może uda się postawić prawdziwą). Ja zakopana po uszy w robótkach ręcznych (nie tylko dla siebie 🙂 ).

Na szczęście udało mi się dokończyć i opublikować opis wykonania wspominanego ostatnio cardigana jesiennego. Wiele osób już go otrzymało. Wiele osób przysłało mi swoje podziękowania (bardzo to lubię 🙂 ).

Lista czyli technikalia

Korzystając z okazji chcę wskazać wszystkim, którzy chcieliby otrzymać już opublikowane opisy oraz te, które pojawią się w przyszłości jak można uzyskać do nich dostęp.

W komentarzach, w mailach pojawiają prośby o przesłanie opisu. Nie ma z tym żadnego problemu, wszystko co jest za darmo opublikowane jest dostępne. Z mojej strony proszę tylko o korzystanie z przygotowanego mechanizmu publikacji.

Przygotowywane opisy i porady zdecydowałam się udostępniać osobom poprzez listę adresową. Po to, aby zautomatyzować i ułatwić komunikację. W taki sposób mogę wysłać maila większej grupie zainteresowanych osób. Jest to dla mnie wygodne narzędzie. Wiem ile osób otrzymało linka do pobrania, ile osób w niego kliknęło. Mogę takim osobom przesyłać kolejne opisy, porady, ciekawe informacje. Chcę, aby otrzymywały je osoby rzeczywiście zainteresowane.

Co ważne: zapis na listę jest bezpłatny, z listy można wypisać się w dowolnym momencie.

Jeżeli się zdecydujesz to skorzystaj z formularza – umieszczonego na głównej stronie bloga. Oczywiście zapraszam.

 

 

PS Mój niezmienny apel: jeżeli podoba Ci (wpis, blog) się to proszę kliknij przycisk '+1′ (system rekomendacji Google). W ten sposób pomagasz mi w promocji tego wpisu (i całego bloga). FaceBookowy 'fan page’ założony, nawet mam już troszkę fanów (bardzo Wam dziękuje).
 

16 komentarzy do “Sweter cardigan jesienny – opis został udostępniony

 1. Witam, myslalam, ze internet, strony, formularze to dla mnie „maly pikus” 🙂 ale niestety…. nie wiem,jak mam sie dostac do opisu swetra od gory. 🙁
  Pozdrawiam, Basia

  1. Witaj,
   wszystko wygląda ok, ale do pewnego momentu.
   Twój mail jest na liście, ale brakuje potwierdzenia zapisu.
   Jest potrzebne, aby mieć pewność, że jesteś właścicielem skrzynki mailowej o adresie, który podałaś.
   Sprawdź skrzynkę i poszukaj maila z prośbą o potwierdzenie. Jak go znajdziesz to w celu potwierdzenia należy kliknąć w link (jest opisany w mailu).
   Istnieje możliwość, że mail trafił do folderu: 'spam’, proszę sprawdź.

   Pozdrawiam

 2. Witam,
  Szukam i szukam tego opisu wykonania i skierowała mnie strona do tej rubryczki, mam nadzieję, że właściwie?
  Piękny jest ten sweterek, chciałabym taki zrobić. Umiejętności moje nie są może wielkie (warkocz będzie dla mnie wyzwaniem ;), ale chęci tak, więc może uda się:)
  Noszę rozmiar S. Jeśli możliwe jest przesłanie opisu, to bardzo proszę, sweterek jest śliczny:)

  pozdrawiam
  kamila

  1. opisy są dostępne dla osób zapisanych na listę adresową. Można się na nią zapisać na głównej stronie bloga.
   pozdrawiam
   Justyna

 3. Dziękuję za linki:) Może uda mi się w końcu opanować technikę robienia swetrów „od góry”…
  Pozdrawiam
  Monika

 4. witam. Bardzo prosze o opis wykonania tego pieknego kardigana. Zapisałam sie na liste i …cisza, ponowna próba i jakiś komunikat o błędach.
  Pozdrawiam.

 5. Bardzo mi się podoba chusta Gail. Muszę sie przyznać że nie jestem laikiem robótek recznych, ale bez opisu nie dam rady jej zrobić. Bardzo Cię proszę o opis wukonania i wzór na tę właśnie chustę. Będę wdzięczna!!! Jestem obecnie z powodu choroby na bardzo długim urlopie (dwa lata renty) i muszę zająć swoje myśli tym co sprawia mi przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.