zmiany, cardigan i komu opis czapki?

Mały misz masz zrobił mi się w temacie, co nie? Ale po kolei:

zmiany – bo szykują się na blogu – takie zmiany na lepsze mam nadzieję. Moimi słowami: będzie bardziej czytelnie, ładniej. Słowami mojego męża: mamy zamiar zmienić layout. Pewnie nie jutro, ale wkrótce.

cardigan – bo chcę Wam pokazać skończony w bólach mój najnowszy cardigan. W ostatnim wpisie napomknęłam, że mam nadzieję, że kończę jego ostateczną wersję – myliłam się, oj jak się myliłam. Już myślałam, że go rzucę w kąt z niedokończoną plisą przy dekolcie. No,  ale jakoś się zawzięłam i oto jest:

 

cardigan2

 

cardigan1

 

cardigan3

Wymyśliłam sobie,  że co jakiś czas będę Wam proponować swoje udziergi do kupienia. Tak więc mam nadzieję, że jako pierwszy pójdzie w świat pasiasty cardigan- czyli jest na sprzedaż. Jeśli więc ktoś byłby zainteresowany, to proszę o kontakt. A oczywiście wkrótce więcej zdjęć na ludziu i w naturalnym świetle, żeby zobaczyć dokładnie kolorki i jak leży. Te trzy zdjęcia, to tak na zachętę  🙂 . Rozmiar 36-38.

A w najbliższym czasie może jakieś czapki, bo w głowy jakoś zimno się zaczęło robić.

no i trzecia część tytułu – opis czapki, a konkretnie tej

Dostałam ostatni kilka maili z prośbą o niego. Opis jest, tylko jak już pisałam ta bardziej techniczna część mojego małżeństwa trochę zawala sprawę. Więc pomyślałam, że dla chętnych wyślę opis „ręcznie”. Jeśli jest więc jeszcze ktoś, kto go chce to zostawcie komentarz pod tym wpisem ze swoim adresem.

pozdrawiam

P.S  Czy u Was też zrobił się tak paskudnie za oknem? Nam z Basią kompletnie nie chce się wyściubić nosa z domu. No dobra…. mi się nie chce 🙂

8 komentarzy do “zmiany, cardigan i komu opis czapki?

  1. ja tam kiedyś prosiłam właśnie o tą czapeczkę w komentarzu, jak najbardziej aktualne 🙂
    Więc poproszę 🙂

    1. Czapeczki przecudne :). Czy w planach są czapeczki z „misiowymi” uszkami? :). Również proszę opis wykonania 🙂 Z góry dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.