W między czasie

czapka-i-komin-delight-drops1

Błękitno-białe coś z poprzedniego wpisu będzie chyba sukienką. Utknęłam na rękawach – pierwszy raz robię dwa na raz. Jest z tym trochę zabawy, dwa motki, plączą się nitki i jeszcze nie wiem, czy mi ta metoda odpowiada.

A w między czasie, chciałam Wam pokazać czapkę i komin wydziergane jakiś czas temu i już mocno eksploatowane przez pannę Jagodziankę.

 

czapka-i-komin-delight-drops

Włóczka – znana i lubiana Big delight Dropsa, dwa motki wyrobione co do centymetra .  Zestaw kolorów, które bardzo lubię, a przy okazji z kurtką też chyba się nieźle zgrały.

czapka-i-komin-delight-drops2

 

2 komentarze do “W między czasie

  1. Witam bardzo dziękuję ża opis wykonania czapki z nausznikami dla maluszka. Mam jeszcze prośbę o opis tej ślicznej niebieskiej czapki i komina wykonanej chyba ściegiem patentowych ? Moja wnuczka ma 2 latka i obwód głowy 50 cm .pozdrawiam E.K.

    1. Czapka i komin są wykonane tym właśnie ściegiem. A opisu nie będzie, bo nie spisałam sobie żadnych notatek, robiłam „na oko”. Z tego co pamiętam, to czapka jest robiona prosto i w ostatnich kilku rzędach zmniejszałam ilość oczek – tylko tyle mogę podpowiedzieć.
      pozdrawiam
      Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.