Szydełkiem i na drutach startuje

Wstęp

Zaczynam pisać, ale z takim pewnym niepokojem … no dobra bez ściemniania.

W końcu zdecydowałam się na uruchomienie bloga, w którym zamierzam opisywać jedną z moich pasji. Druty, szydełko, dekoracje.

Od dawna wielką frajdę sprawiają mi robótki na drutach, zabawa z szydełkiem, własnoręcznie wykonywane dekoracje (w różnych technikach). W rzeczach zrobionych moimi rękami chodzi cała moja rodzina (ja, moje dwie małe dziewczynki i mój zaobrączkowany facet). I przyznam się (unosząc trochę nos do góry) nie muszę ich specjalnie przekonywać.

Mąż namawiał mnie, abym zaczęła opisywać moje poczynania szydełkowo drutowe i publikowała dla innych. Długo nie dawałam się przekonać, a on nie dawał za wygraną (cóż jest uparty jak osiołek). I tak to trwało. W końcu dopiął swego. Efektem tego jest uruchomienie tego serwisu.

Mam nadzieję, że moje rozszyfrowywanie wzorów i splotów czy ich projektowanie przyniesie Ci korzyść i wiele przyjemności. Poza tym własnoręcznie robione ciuchy są po prostu tańsze od gotowych kupowanych w sklepach. Postaram się, aby prezentowane moje opisy były czytelne i pomocne.

Nie będę ukrywać, że liczę na odzew. Proszę o komentarze, uwagi, sugestie. Chciałabym, aby to co tutaj się pojawi było ciekawe, użyteczne no i atrakcyjne.

Plany

W kolejnym wpisie zaprezentuje jedną z moich ostatnich robótek. Z racji okresu jesiennego i zbliżającej się zimy wybór padł na czapkę, a w zasadzie beret. Nietrudny do wykonania, a jednocześnie bardzo ładny (tak uważam). Postaram się przygotować opis, który umożliwi Ci jego wykonanie.

Uwaga: nie zamierzam ograniczać się wyłącznie do techniki robótek na drutach i szydełkiem. Zapewniam, że tematyka będzie szersza. Pojawiać się będą opisy różnych technik dekoracyjnych, a może coś więcej?

Jako przykład zdradzę, że przygotowuję poradniki dla osób na różnych poziomach zaawansowania drutowo-szydełkowego. Format poradników oraz inne moje pomysły, których jest cały worek niech pozostaną póki co tajemnicą. Każda osoba, która będzie śledziła bloga (lub czytała wiadomości z (darmowego) newslettera (zachęta do zapisu poniżej, formularz obok)) dowie się o kolejnych projektach i z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje czy porady zachęcam zapisz się (zupełnie za darmo) na newsletter (rozejrzyj się na tej stronie, formularz z pewnością z łatwością znajdziesz). Wystarczy że podasz mi swój adres e-mail i imię (wolę zwracać się po imieniu), tak abym mogła Ci bezpośrednio wysyłać informacje.

SzydelkiemNaDrutach.pl ogłaszam za otwarty.

Druty (lub szydełko) w łapki i do dziergania.

PS Pamiętaj, że liczę na Twoją opinię.

PS2 A jeżeli Ci się podoba ten wpis to proszę kliknij w przycisk +1. W ten sposób pomagasz mi go promować. Dziękuję.

4 komentarze do “Szydełkiem i na drutach startuje

  1. Witaj,

    ogromnie mnie cieszy ten pierwszy komentarz.

    Postaram się nie zawieść. Niedługo wpis dotyczący pierwszej robótki.

    Tymczasem, jeżeli chcesz mieć dostęp do informacji z 'pierwszej ręki’ zapraszam Cię na newsletter (formularz po prawej stronie).

    Pozdrawiam i zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.